Сахновщинська селищна рада
Харківська область, Красноградський район

Інформація щодо стану розвитку спорту на території Сахновщинської громади

Дата: 28.09.2023 17:07
Кількість переглядів: 125

Фото без опису28.09 на черговому засіданні виконкому було заслухано інформацію відділу освіти, культури, молоді та спорту щодо стану розвиток спорту на території Сахновщинської громади. Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимир ЯЦИНА довів до відома членів виконавчого комітету наступну інформацію.

Протягом 2023 року відділом освіти, культури, молоді та спорту спільно з громадською організацією «Сахновщинський місцевий осередок громадської організації ВФСТ «Колос» та КЗ «Сахнощинський ДЮКФП «Олімп» проводились змагання з таких видів спорту: футзал, футбол, мініфутбол, волейбол, пляжний волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, більярд, важка атлетика, паверліфтинг, дартс, армреслінг.

Перелік проведених спортивних заходів КЗ «Сахновщинський ДЮКФП «Олімп»:

- з 3 по 5 січня в спортивній залі КЗ ДЮКФП «Олімп» відбулися змагання з футзалу «Кубок Нового року 2023», в якому взяло участь 13-команд (142 учасники). Наші здобутки: три 1-місця й одне 2-місце.

- 18 лютого в спортивній залі КЗ ДЮКФП «Олімп» було проведено першість з настільного тенісу (4 команди, 12 учасників).

- з лютого по березень в спортивній залі КЗ ДЮКФП «Олімп» було проведено першість з баскетболу серед юнаків та дівчат у двох вікових категоріях (10 команд, 116 учасників).

- 18 та 25 березня відбулася першість КЗ ДЮКФП «Олімп» з волейболу серед юнаків та дівчат (9 команд, 108 учасників).

- 22 квітня відбулася першість КЗ ДЮКФП «Олімп» з важкої атлетики (23 учасники).

- 13 травня було проведено першість КЗ ДЮКФП «Олімп» з пауерліфтингу (24 учасники).

- 20 травня на стадіоні «Колос» відбулася першість КЗ ДЮКФП «Олімп» з легкої атлетики (37 учасників).

Відділом освіти, культури, молоді та спорту спільно з громадською організацією «Сахновщинський місцевий осередок громадської організації ВФСТ «Колос» було проведено та взято участь у таких змаганнях:

- 15 січня в спортивній залі відбувся традиційний Новорічний турнір з футзалу на підтримку ЗСУ (6 команд з Красноградського району, 1-місце).

- 21 січня взяли участь у турнірі з футзалу в м. Красноград (9 команд, 3-місце).

- 5 лютого в спортивній залі було проведено Благодійний турнір з футзалу серед ветеранів 48+ (4 команди, 1-місце).

- 12 лютого в смт Кегичівка відбувся турнір з настільного тенісу в особистому заліку (1-місце Романовський Роман).

- 18 лютого взяли участь у турнірі з футзалу серед ветеранів 35+ на підтримку ЗСУ в м.Красноград (5 команд, 1-місце).

- 19 лютого в смт Кегичівка відбувся турнір з волейболу, присвячений воїнам-інтернаціоналістам (4 команди, 1-місце).

- 26 лютого в спортивному комплексі м. Валки відбувся Відкритий кубок з футзалу серед ветеранів 35+ (8 команд Харківської області, 3-місце).

- 26 лютого в Шевченківському СБК відбувся благодійний командний турнір з більярду (12 учасників).

- 18 березня в спортивному залі Красноградського ФОКу відбувся турнір з футзалу серед ветеранів 50+ (4 команди, 1-місце).

- 25 березня взяли участь у Відкритому турнірі з настільного тенісу в м. Красноград (17 учасників, 2 та 3-місце).

- 26 березня в спортивній залі відбулася першість Сахновщинської громади з волейболу серед чоловіків (4 команди).

- 01 квітня в спортивній залі Сахновщинського ліцею № 1 відбулася Відкрита особиста першість з настільного тенісу (24 спортсмени, 1 та 2-місце).

- 09 квітня відбулася першість Сахновщинської громади з волейболу серед дівчат (4 команди).

- 15 квітня в спортклубі «Замок» відбулися змагання з армреслінгу (10 учасників).

- з 20 по 29 квітня в СБК с. Шевченкове відбувся турнір з більярду з особистої першості (12 учасників).

- 30 квітня в спортивному клубі «Замок» відбулися змагання з армреслінгу серед дівчат (7 учасників).

- 6 травня в м. Лозова відбувся турнір з футзалу серед ветеранів 50+ (3 команди, 2-місце).

- 07 травня в м. Харкові відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед ветеранів «Стійкі» (1-місце – В. Ткаченко).

- 13 травня в спортивному клубі «Замок» відбулися змагання з армреслінгу серед юніорів (9 учасників).

- 28 травня на штучному майданчику с. Лигівка було проведено благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ (7 команд).

- 01 червня відбувся турнір з баскетболу (3х3) серед школярів присвячений Дню захисту дітей (9 команд).

- 10 червня відбувся турнір з більярду в с. Шевченкове (особиста першість Сахновщинської громади, 10 учасників).

- з 10 червня по 13 серпня на штучних майданчиках с. Лигівка та с. Андріївка відбувся турнір з мініфутболу «Кубок Незламності» (8 команд, 36 ігор, 1-місце).

- 24 червня на штучному майданчику м. Лозова відбувся турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ серед ветеранів 35+ (4 команди, 3-місце).

- 01 липня на стадіоні «Колос» відбувся товариський матч з футболу між командами «Колос»(Сахновщина) та «Металург 2» (Запоріжжя), який закінчився з рахунком 2:2.

- 01 липня в смт Кегичівка відбувся турнір з настільного тенісу присвячений Дню Конституції України (11 учасників, 1 та 2-місце).

- 09 липня в м. Кременчук Полтавської області відбувся товариський матч з футболу між командами «Кремінь» (Кременчук) та «Колос» (Сахновщина), рахунок 2:0 на користь сахновщан.

- 13 липня в СБК с. Шевченкове відбувся турнір з більярду та шашок серед ветеранів 60+ (7 учасників)

- 15 липня в м. Новомосковськ відбувся товариський матч з футболу між командами «ОФК» (Новомосковськ) та «Колос» (Сахновщина). Перемога за сахновщанами з рахунком 11:4.

- 20 липня в Сахновщинському БК відбулися змагання з шахів серед дорослих та школярів, присвячених Міжнародному Дню шахів (13 учасників).

- 26 липня в м.Дніпро відбувся товариський матч з футболу між командами «Дніпро-1»(Ю-19) та «Колос» (Сахновщина). Перемога за сахновщанами 4:1.

- 19 серпня в м.Красноград відбувся турнір з футболу, присвячений пам`яті загиблих Героїв Красноградщини (6 команд, 3-місце «Олімп» Сахновщина).

- 24 серпня в Сахновщинській центральній бібліотеці відбувся турнір з шахів серед дорослих та школярів, присвячених Дню Незалежності України (13 учасників).

- 24 серпня на стадіоні «Колос» відбулися змагання з пляжного волейболу серед ветеранів до Дня Незалежності України (8 учасників).

- 24 серпня на стадіоні «Колос» відбувся традиційний турнір з мініфутболу на «Кубок голови Сахновщинської селищної ради», присвячений Дню Незалежності України (7 команд, 2-місце).

- 30 серпня в м.Кривий Ріг відбувся перший матч попереднього раунду Кубка України серед аматорських команд сезону 2023-2024 років між командами ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг) та «Колос» (Сахновщина). Нічия 1:1.

- 2 вересня на стадіоні села Шевченкове відбувся футбольний матч пам’яті загиблого захисника України Віктора Степаненка між командами «Рубін» (Тавежня) та «Олімп» (Сахновщина). Перемога за сахновщанами 2:1.

- з вересня на стадіоні «Колос» було проведено обласний турнір з футболу серед ветеранів 35+ за підтримки Spirit of soccer Ukraine та Асоціації аматорського футболу України (4 команди, 1-місце).

- 6 вересня в Сахновщині відбувся матч-відповідь попереднього раунду Кубку України серед аматорських команд «Колос» (Сахновщина) – ХФК «Пенуел» (Кривий Ріг). Матч закінчився з рахунком 3:2 на користь сахновщан, що дало змогу їм вийти до 1/8 фіналу.

- 9 вересня на стадіоні «Колос» відбулися урочисті заходи до Дня фізичної культури та спорту в Україні та відбулися змагання з пляжного волейболу, армреслінгу, штовханні гирі та дартсу, в яких взяло участь 38 спортсменів.

- 16 вересня в Шевченківському СБК відбувся турнір з більярду, присвячений Дню визволення Сахновщинської громади від нацистських окупантів. У змаганнях взяли участь 12 спортсменів, які й визначали між собою переможця.

- 16 вересня в м.Лозова було проведено турнір з шахів на першість клубу "Олімп". Перемогу серед дівчат святкувала Варвара Головко, серед хлопців - Володимир Бабакін.

- 16 вересня в Кегичівці відбувся турнір з футболу на Кубок Кегичівської селищної ради, присвячений Дню визволення Кегичівщини від нацистських загарбників. У турнірі взяло участь 4 команди, перемогу в турнірі та головний кубок отримала сахновщинська команда "Олімп".

- 17 вересня на сахновщинському стадіоні "Колос" відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Відкритого кубку Дніпропетровської області з футболу в якому місцевий ФК "Колос" приймав ХФК "Пенуел" з Кривого Рогу. Перемога за сахновщанами – 4:1.

- 23 вересня на стадіоні "Колос" пройшов фестиваль в рамках "Тижня європейського футболу УЄФА" та відбувся турнір серед школярів 2011-2012 р.н., організований Харківською обласною асоціацією футболу, Сахновщинською громадою та за підтримки проєкту «Spirit of Soccer Ukraine». У турнірі взяло участь 4 команди (60 спортсменів).

- 23 вересня на стадіоні "Колос" в Сахновщині відбувся матч 14-туру Відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з футболу. Сахновщинський «Колос» переміг Юр’ївську «Агросферу» з рахунком 2:1 та став чемпіоном Дніпропетровської області з футболу 2023 року.

- 24 вересня в м. Лозова відбувся турнір зі швидких шахів, присвячений Дню міста Лозова. В якому взяло участь 32 учасники. Перемогу серед чоловіків здобув наш Сергій Тугай, а перше місце серед дівчат виборола Поліна Тугай.

Наразі наш футбольний клуб «Колос» вийшов у фінал Відкритого кубка Дніпропетровської області (7 перемог). Та вже 7 жовтня зіграє фінальну гру з командою «Авангард» з міста Лозова.

Володимир ЯЦИНА висловив подяку селищному голові Володимиру СУЄЦЬКОМУ за всебічну підтримку розвитку спорту в громаді, а також спонсорам та благодійникам.

Зазначив, що на більшості спортивних змагань, спільно з Дитячим волонтерським об’єднанням «Сонячні квіти», проводились збори коштів на підтримку ЗСУ. За рік було зібрано понад 100 тисяч гривень.

Прослухавши інформацію, селищний голова сказав: «За рік ми маємо достойний результат, за яким можна зробити висновок, що рівень спорту нашої громади високий і кожного року він покращується. Будемо й надалі працювати над удосконаленням та розвитком спортивної сфери Сахновщинської громади!»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь