Завершилися засідання постійних депутатських комісій Сахновщинської селищної ради
В рамках підготовки до чергової сесії 5 профільних комісій Сахновщинської селищної ради виконували клопітку роботу по вивченню, попередньому розгляду питань, які планується винести на розгляд XXIX сесії VIII скликання. 28 березня 2023 року відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, яка стала завершальною у роботі комісій.
Засідання пройшло під головування Віталія МОРГУНА та за участі всіх 4-х членів комісії.
Вони розглянули питання про соціально-економічний розвиток громади, затвердження звіту про виконання бюджету за 2022 рік, затвердження стратегії розвитку громади на 2022-2027 роки, земельні питання.
З питань порядку денного прийнято відповідні рішення, розгляд деяких з них перенесено на наступне засідання з метою доопрацювання документів.
Протокол засідання постійної комісії з питань розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, екології буде оприлюднено на офіційному сайт громади після його оформлення.