Сахновщинська селищна рада
Харківська область, Красноградський район

Футбольна команда «Колос» взяла участь у Благодійному турнірі на підтримку ЗСУ з футболу в місті Дніпро

Дата: 11.10.2022 09:02
Кількість переглядів: 169

Фото без описуВ суботу, 8 жовтня, на стадіоні "Олімпійські резерви" в місті Дніпро стартував Благодійний турнір на підтримку ЗСУ з футболу.
Сахновщинський ФК "Колос", який вперше бере участь у змаганнях під егідою Асоціації футболу Дніпропетровської області, у першому турі зустрічався з командою "Рапід" з міста Кам'янське.

Вже з перших хвилин матчу наші футболісти почали домінувати на полі та на 14 хвилині відбулося перше взяття воріт Миколою БАСОВИМ. На 32-й та 38-й хвилинах Денис СКОТАРЕНКО зробив дубль і команди пішли на перерву з рахунком 3:0 на користь "Колосу".

Після перерви гравці "Рапіду" виглядали впевненіше на полі й зуміли скоротити відставання завдяки вдалим діям у нападі. Однак, більше скористатися своїми можливостями вони не змогли, а натомість гравці "Колосу" провели ще одну результативну атаку - Олександр ЧУНІКОВСЬКИЙ встановив остаточний рахунок 4:2 на користь сахновщан.

Отже, "Колос" здобув три залікових пункти та очолив турнірну таблицю після першого туру змагань.

Вітаємо команду «Колос» з перемогою та бажаємо ще більших досягнень!