Дорогі школярі Сахновщинської громади!
1 вересня - День знань, свято Першого дзвоника, початок навчального року. Ця дата містить в собі радісну, хвилюючу та святкову подію для школярів, студентів, їх батьків та педагогів. Цьогоріч не всі українські діти підуть у свої рідні школи, сядуть за парти та почнуть навчальний процес. Кожен розпочинає навчання в різних умовах, містах, країнах. Дякуючи нашим захисникам, школярі Сахновщинської громади почнуть навчання з рідними вчителями, але в дистанційному режимі. Як сказав наш Президент у своєму зверненні: «Важливо, що навчальний рік починається. Важливо, що навчання триває. І що знання про Україну не переривається».
Шановні педагоги, вітаємо вас зі святом! Вам довірено найбільше багатство нашої громади – діти. Хоч вам доводиться працювати в тяжкий час, в нестандартних умовах, але не дивлячись на всі труднощі та надмірні навантаження ви виконуєте свою роботу, даєте знання та виховуєте молоде покоління. Дякуємо вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість та в новому навчальному році бажаємо сил, терпіння і наснаги!
Дорогі учні, будьте старанними, наполегливими, змотивованими у навчанні, ростіть здоровими, досягайте високих результатів та цілей!
Зі святом!Слава Україні!
Селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ