Шановні мешканці громади!
22 квітня о 9:00 в Будинку культури (центральний вхід) буде видаватися гуманітарна допомога для мешканців селища Сахновщина, які входять до таких категорій: внутрішньо переміщені особи, малозабезпечених, багатодітних сімей та сімей, які попали в скрутне фінансове становище.
Зверніть увагу, що видача проходитиме в розрахунку на одну людину!
Обов’язково! При собі мати оригінал паспорта, довідку про статус внутрішньо переміщеної особи ( для ВПО), свідоцтво про народження (для дітей).
Найближчим часом громада очікує поставку чергового вантажу, тому хочемо довести до відома жителів сіл, що допомога буде розподілена та відправлена по старостинських округах. Тож, всі особи з перерахованих вище категорій, які проживають в селах, зможуть отримати набори в старостатах