Привітання з Міжнародним Днем захисту дітей
Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Найкраща подія в житті кожної людини – це поява на світ дитини. Бо діти – це дар Божий і найцінніший подарунок долі. Вони - наше продовження, наші радощі та сенс життя. Саме тому святий обов’язок родини, навчально-виховних закладів, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей підростаючого покоління, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитини. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.
Дозвольте щиро подякувати всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей - навчає, лікує їх, розвиває їхні творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про дітей, що залишилися без батьківської опіки, і найбільше потребують тепла і любові.
Дорослі мають пам’ятати, що майбутнє дітей залежить від нас, а наше майбутнє залежить від них.
Бажаю всім діткам безмежного щастя, здійснення мрій, а головне - міцного здоров’я. Нехай дитинство завжди живе у ваших серцях, а майбутнє буде сповнене яскравих подій та здобутків. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.
З повагою, Сахновщинський селищний голова Володимир Суєцький.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)