Ще одна болюча втрата в Сахновщинській громаді
1 січня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув наш земляк, житель села Новодмитрівка, лейтенант, начальник інженерної служби - командир інженерно-саперного взводу Богдан Андрійович ДРУЖИНЕЦЬ 04.07.1994 року народження.
У цей важкий час ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль та поділяємо горе.
Героїчні подвиги наших військових ніколи не будуть забуті! Богдан Андрійович боровся за Україну і кожного українця до кінця, віддавши найдорожче - своє життя. Вічна слава Герою та вічний спокій! Царство Небесне!
Панахида та прощання із загиблих воїном відбудеться 9 січня, орієнтовно о 13:00, село Новодмитрівка.