Шановні Сахновщани!
Кожен з нас вже відчув, що до нас прийшла війна зі всіма її жорстокими наслідками. Сахновщина стала притулком для тисяч людей, які змушені покинути свої домівки. Деяким з них вже немає куди повертатися.
Безмежно вдячні тим, хто прихистив втікачів від війни. Це ще раз доводить, що в Сахновщинському краю живуть багато добрих та чуйних людей.
Держава компенсуватиме витрати на комунальні послуги в розрахунку 450 грн. за кожну особу на місяць. Для оформлення звертайтеся до селищної ради та старостатів. (Довідки за телефоном 05762- 3-10-33)
До нас продовжують звертатися люди, яким потрібний прихисток. Багато хто з них згодні наймати житло (будинок, квартиру, кімнату) за плату. Звертаюсь до сахновщан, які мають змогу надати таке житло. Будь ласка, повідомте про це. Гарантуємо конфіденційність. Ще раз повідомляю свої контакти (05762-3-12-57, 0509521387, 0969741393).
Секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО