Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості повідомляє!
З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування, розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття, Сахновщинською районною філією Харківського обласного центру зайнятості організовується професійне навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.
У березні 2022 року відбудеться посадка груп за наступними професіями:
Оператор маніпулятора (лісове господарство та лісозаготівля);
Квітникар;
Маляр;
Манікюрник;
Адміністратор;
Продавець продовольчих товарів;
Слюсар-ремонтник.
Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном 3-18-04.